כמעט כל חנות, בית עסק או מסעדה נדרשת להחזיק בקופה לקבלת התקבולים הכספיים מלקוחות העסק.

בשנים האחרונות, חלה התקדמות טכנולוגית משמעותית ויותר בעלי עסקים בוחרים לרכוש או לשכור קופה רושמת ממוחשבת אשר מאפשרת לנהל את העסק בצורה חכמה, נכונה ואפקטיבית הרבה יותר מבעבר.

קופה רושמת לעסק

איך קופה רושמת יכולה לייעל את העסק שלך?

על פי נתונים רשמיים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה, רוב העסקים הקטנים והבינוניים נסגרים כתוצאה מניהול לקוי, חוסר שליטה ומעקב אחר ההוצאות וההכנסות בעסק.

קופה רושמת בבית העסק מאפשרת לך לנהל בצורה נכונה את בית העסק ולבצע מעקב יומיומי (בזמן אמת) אחר כל אחד מהפרמטרים הבאים:

  1. הוצאות והכנסות – כל קופה רושמת מכילה אפשריות מעקב אחר כלל ההוצאות וההכנסות בבית העסק. ניתן באמצעות המערכת הממוחשבת להנפיק דו”ח יומי, שבועי, חודשי או שנתי בלחיצת כפתור.
  2. ניהול עובדים – כל קופה רושמת מאפשרת לבצע ניהול, מעקב ומדידה של עובדי העסק לפי כמות מכירות/מחזור חודשי.
  3. מלאי – ניהול ומעקב שוטף אחר מלאי העסק הוא הכרחי בכל חנות קטנה וגדולה כאחד. מודול ניהול המלאי בקופה הרושמת מעדכן בצורה שוטפת את מלאי החנות ומציג לך את המוצרים שדורשים הזמנה מחודשת או המוצרים שפחות נמכרים וכדאי לצאת במבצע חיסול על מנת לפנות מקום למוצרים הנמכרים יותר.
  4. ניהול מועדון לקוחות ומבצעים – כל קופה רושמת מאפשרת לנהל מועדון לקוחות ומבצעים מותאמים אישית לכל לקוח ולקוח. פעמים רבות, ניתן להשתמש במועדון הלקוחות על מנת לשדרג את העסק ולהגביר נפחים בימי הולדת, ימי נישואין וכדומה.
  5. מחירים – קופה רושמת מכילה מסד נתונים של כלל מוצרי החנות או בית העסק ובלחיצת כפתור אחת ניתן לשנות את המחירים בחנות.

לסיכום, קופה רושמת מאפשרת לכל בעל העסק לקבל את כל הנתונים הנחוצים לו בזמן אמת ולא בדיעבד לאחר פגישה עם רואה החשבון בסוף כל חודש-חודשיים.

משרד Accountancy מעניק שירותי ראיית חשבון בחיפה והקריות לעסקים קטנים, בינוניים וחברות בע”מ. לקבלת ייעוץ ראשוני מרואה חשבון מוסמך בחיפה והקריות, ניתן ליצור עימנו קשר ונשמח לעמוד לרשותך.

איך קופה רושמת יכולה לייעל את העסק שלך?