בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי עסקים, אנשים פרטיים ומוסדות מבינים כי הפיקדונות הבנקאיים מעניקים ריביות אפסיות וכבר לא מספקים את הסחורה כבעבר.

אם גם אתם מתלבטים איך, היכן וכיצד להשקיע את הכסף שחסכתם בצורה חכמה יותר, פורטל חדשות חיפה ריכז עבורינו מספר אפשרויות השקעה חכמות אשר יכולות לייצר לך יותר כסף מידי חודש.

 השקעות חכמות שיכולות לייצר לך יותר כסף מידי חודש

6 השקעות חכמות שיכולות לייצר לך יותר כסף מידי חודש

בשנים האחרונות, השקעות אלטרנטיביות בשוק ההון, בהלוואות ונדל”ן מעבר לים הפכו לפופולריות, מוכרות וידועות הרבה יותר מבעבר.

הנה כמה אפיקי השקעה משתלמים אשר יכולים לייצר לך יותר כסף מידי חודש:

  • השקעות נדל”ן – בעשור האחרון, משקיעים פרטיים ועסקיים רבים נוהרים לשוק הנדל”ן על מנת ליהנות מעליות מחירים ותשואה חודשית (שכירות). משקיעים אשר לא יכולים לקנות נכס נדל”ן משלהם, יכולים להצטרף לחגיגה על ידי השקעה בקרנות REIT אשר משקיעות בנדל”ן מניב בישראל ובעולם.
  • הלוואות חברתיות – אתרים כמו בלנדר או eLoan, מאפשרים למשקיעים להעניק הלוואות חברתיות בריביות אטרקטיביות יותר מהבנקים ללווים שונים. מנגנון הפעילות של החברות מאפשר להבטיח למשקיעים ריבית שנתית מינימלית של 6.4% על השקעתם, שקט נפשי וסינון קפדני של הלווים.
  • קופת גמל להשקעה – מטרתה הרשמית של קופת הגמל להשקעה היא לעודד את הציבור לחסוך לגיל הפנסיה ולהגדיל את החיסכון לטווח בינוני. כיון, ישנן מספר בתי השקעות וחברות מוסדיות אשר מציעות לציבור להשקיע את כספו בקופות גמל נזילות ובעלויות ניהול נמוכות (בהשוואה למוצרים פיננסיים אחרים).
  • מסחר בזהב – ערכו של חומר גלם זה רק עולה בשנים האחרונות בשונה ממסחר במניות או השקעות אחרות שנמצאות בירידה. יש מספר דרכים להשקיע בזהב – רכשת מטילי זהב ואחסונם בכספת, לבחור חברה המשקיעה המתעסקת בכריית זהב ולקנות את מנייתה כהשקעה.
  • פוליסות חיסכון – פוליסת חיסכון היא מוצר דומה מאוד לקופת גמל להשקעה כאשר ההבדל המרכזי הוא שהחיסכון מנוהל על ידי אחת מחברות הביטוח. להבדיל מקופת גמל להשקעה, אין תקרת הפקדה שנתית כך שבכל שלב ניתן להפקיד סכום כסף גדול לחיסכון.
  • קרנות נאמנות ותעודות סל – קרנות נאמנות ותעודות סל מאפשרות להשקיע את הכסף הפנוי בשלל מדדים, שווקים ומוצרים פיננסיים. קרנות נאמנות ותעודות סל מאפשרות גמישות, נזילות ופאסיביות תוך פיזור הסיכונים על פני שווקים רבים.

לסיכום, חשוב לציין כי בהחלט מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות מוסמך אשר יוכל לבחון את המטרות, רמת הסיכון, הנזילות והמעורבות הנחוצה לכם.
אם הצלחתם לחסוך קצת כסף בצד, זה הזמן למנף אותו כך שהוא יתחיל לעבוד עבורכם – ולא להיפך.

6 השקעות חכמות שיכולות לייצר לך יותר כסף מידי חודש