על פי הערכות של רשות המיסים, ענף מכירת הפאות בישראל מגלגל מיליוני שקלים מידי שנה. לאחרונה, חוקרי רשות המיסים פתחו בחקירה מקיפה אשר בסופה נעצרו 3 פאניות מבני ברק, ירושלים והקריות בחשד להתנהלות פלילית (העלמת מיסים, אי הגשת דו”חות וכדומה).

ענף הפאנות בישראל

ענף הפאנות בישראל מתנהל לא רק בבתי עסק, וחנויות אשר פזורות במרכזי הערים הדתיות-חרדיות (חיפה, בני ברק, ירושלים, מודיעין, רחובות וכדומה) אלא גם בבתים פרטיים רבים ברחבי הארץ.

רוב הפאניות בישראל מנהלות סלון פאות אשר מכיל שלל פאות למכירה (פאות קצרות, פאות ארוכות, פאות טבעיות וכדומה). כמו כן, הפאניות שפועלות בישראל, מעניקות שירות לא רק לנשים מהמגזר הדתי-חרדי אלא גם לנשים מהמגזר החילוני אשר זקוקות למגוון פאות רפואיות כתוצאה מדלילות שיער או מחלת הסרטן.

ענף הפאנות בישראל

חשד להעלמת מיסים בענף הפאות בישראל

מכיוון שרוב הפאניות שעוסקות בתחום עובדות מתוך הבית, חוקרי רשות המיסים חשדו כבר תקופה ארוכה בפאניות אשר מעלימות כספים ומגלגלות כסף שחור.

החשדות של חוקרי רשות המיסים עלו לאחר שרוב הפאניות שעובדות מביתן דיווחו על הכנסות נמוכות מאוד, למרות שבביתם היו אינספור פאות קאסטם יקרות אשר משקפות הכנסה אשר גבוה במאות אחוזים מהמוצהרת.

בתום חקירה סמויה וגלויה אשר כללה עבודת הכנה מקדימה, איתור בעלי העסק ותצפיות בשטח, חוקרי רשות המיסים עצרו 3 פאניות על עבירות כלכליות חמורות אשר העונש בגינן הוא קנסות ואף מאסר בפועל.

ב – Accountancy , אנו מעניקים שירותי ראיית חשבון לעסקים, חברות וארגונים בחיפה והקריות. הצוות המקצועי של Accountancy עובד בצורה צמודה מול פקידי רשויות המיסים על מנת לייצג אותך בצורה הטובה ביותר ולהקל עליך את חבות המס על פי החוק הקיים.

3 פאניות נעצרו בפשיטה של רשות המיסים